Şömine Modelleri

Odunlu Şömine / Elektrikli Şömine / Gazlı Şömine / Etanollü Şömine
ve daha bir çok farklı şömine modelleri için VANESSA ŞÖMİNE sizleri bekliyor.

Doğalgazlı, elektrikli, odunlu veya bio-ethanol şömineleri, evinize biraz sıcaklık katmak için harika seçeneklerdir. Ancak, birini seçme zamanı geldiğinde, göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler vardır.

Doğalgazlı Şömine

Gazlı şömine, bir kanala bağlı bir şömineden oluşur ve gaz sayesinde çalışır. Gerçek bir odun şöminesi gibi duvara gömülü değildir. Gazlı sobanın aksine, birçok üretici gazlı şömineyi geleneksel bir şömine şeklini vererek ayırt eder.

Elektrikli Şömine

Elektrikli şömine, bir odanın içini ısıtan, dekorasyonunu alevlerle optimize ederek gerçek yangınları taklit eden bir cihazdır. Duman veya zehirli gaz yaymadığı için kullanımı güvenlidir. Ayrıca herhangi bir özel bakım gerektirmez.

Odunlu Şömine

Çift yanma sistemiyle donatıldığında daha verimlidir, kütükler yandığında açığa çıkan gazlar, tam yanma için yeniden ateşlenir, daha az odunla daha fazla ısı sağlar (%75'ten fazla bir verime ulaşır) ve emisyonları sınırlar.

Etanollü Şömine

Soğuk havalarda elektrik faturalarını azaltmak için mükemmel bir çözüm olarak kabul edilen bio-ethanol şömineler, portatif, hızlı yanan, asgari bakım gerektiren daha temiz, ve verimlidir. Profesyonel bir kurulum gerektirmez. Ayrıca ısı kaybı, duman veya koku yoktur.

Şömine, birçok evin oturma odasının ve salonun kalbinde yer alır ve şömine fikirleri, o alanın en değerli bir odak noktası haline gelir. Oturma odasının veya salonun ortasında duran şömine, alevler dans ederken olduğu kadar sıcak aylarda ateşin yakılmadığı zamanlarda da çekici bir özelliği olmalıdır ve bu mantel için doğru parçaları seçmek çok önemlidir.

En modern fikirlerimizle ve tavsiyelerimizle şöminenizi harika bir şekilde dekore edebilirsiniz.

  • Renk Paleti - Rahatlatıcı bir etki için aynı tonlardaki dekoratif aksesuarlarla şöminenin doğal tonlarını tamamlatır.
  • Kontrast - Siyah ve beyazın eşleşmesi tipiktir. Yüksek kontrastlı renkler, birçok modern ev fikirlerinde göreceğiniz ayırt edici bir özelliktir.
  • Sadelik - Bir şöminenin tarzı, nesneleri doğrudan şöminenin üzerine yerleştirmek yerine, sadece şöminenin üzerinde dekorasyona bağlı kalmanın daha iyi olduğu anlamına gelebilir.
  • Eski ve Yeni - Modern tarz, tarihi ve çağdaş tasarımları benimser ve şömine fikirleri, bu yaklaşım yeni parçalarla birlikte sergilenen antikalarla yansıtılabilir.
  • Cam Aksesuar - Cam aksesuarlar, bir şömine mantosunu giydirmek için mükemmel bir seçim olabilir. Varlığının hafifliği, görünümü, geleneksel olmaktan çok modern hale getirmek için çok önemli ve  düzenli hissi elde etmenize yardımcı olacaktır.
  • Tablo ve Resim - Şöminenin üzerindeki bir tablo veya resim şömineyi süslemenin harika bir yoludur. Solo bir sanat eseri ile doğal bir görünüm veya modern bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

şömine modelleri, şömine fiyatları, şömine soba, şömineli tv ünitesi, şömine yapımı, elektrikli şömine, dekor şömine, dekoratif şömine, taş şömine, barbekü modelleri, barbekü fiyatları, bacasız şömine, balkon şöminesi ve benzeri tüm ihtiyaçlarınız için VANESSA ŞÖMİNE ile iletişime geçin, kaliteli malzeme ve güvenli işçilik ile şömine keyfine varın. 

Vanessa Şömine ve Taş Dekorasyon
WebSanati.com